Taneční sezóna 2006 / 2007

Noví členové

Novými členy klubu se stali Laďka, Jura, Janička, Honza.


Slavkov – B, MS, Plus – 10. – 12. listopadu 2006

Výuka Basicu, tancování MS, Plus.

Účastníci: Krausovic rodinka (Danka, Nick, Kamil), Jirka, Eva, Kája, Tomáš, Jura, Vlaďka, Miluška, Honza, Iva s dětmi, Bohunka, Aleš, Jana.

Pátek: Áhoj, tak takto začínalo uvítání po příjezdu do Slavkova. První chvíle rozkoukání netrvaly moc dlouho, protože nás Tomáš hned ubytoval a honem hajdy na tancování.

Sobota: V pátek večer to byl teprve malý rozjezd tancování. Ale od sobotního rána to teprve bylo tóčo. Basic, tancování MS, Plus, Basic a takhle až do večera. A večer se rozjela velikánská hra – Městečko Palermo – při které bylo velmi rušno, veselo i někdy padala křivá obvinění na nevinné občany (no kdo tam byl, tak ví své) – tedy kdo chtěl, tak ten hrál a ostatní debatovali či hráli jiné společenské hry.

Neděle: Do nedělního rána se někteří lidé probudili znavení ze sobotního zápalu do hry (protože se protáhla do tří hodin ráno) – malinko to bylo znát pak na tancování, ale což se dalo dělat :-). Během dne se pak postupně balilo, sklízelo a uklízelo i odjíždělo z krásné socíálně vybavené budovy.


Slavkov – C1 – 1. – 3. prosince 2006

V pátek se sešla báječná skupina lidí. Ve čtverylce také tančila nová tanečnice – Kačenka Mrkvičková. Celý víkend byl fajn.


Vánoční večírek – 20. prosince 2006

Dne 20. prosince roku 2006 v 19:15 hod. jsme se naposled sešli v tomto roce a zároveň si udělali přes dvě hodinky příjemné vánoční atmosféry. Samozřejmě se vším všudy (bohužel bez sněhu). To znamená, že na stole nechybělo cukroví ani teplý čajík.

Eva slavila 50. narozeniny, takže jsme něčím dobrým 🙂 připíjeli na její zdraví. Eva také donesla čokoládový dort, který byl určitě moc dobrý, protože jsem  jej ani nestihla ochutnat, tak se po něm zaprášilo.

Samozřejmě nesměly chybět ani dárečky, které jako vloni roznášeli Kamil s Nickem. A s vánočním duchem se odvíjelo také tancování, které měl pro nás převážně přichystané Honza.


Square Thru Prague – 20. – 21. ledna 2007

Účastníci: Danka, Kamil, Miluška, Tomáš, Monika, Světlana, Eva, Šárka, Jirka.

Jeli jsme společně vlakem, bylo nás osm, těšili jsme se z toho, že jsme čtverylka, ale Jirka se stějně „trhnul“ a šel za jínýma babama. Tomáš dorazil autem. Tančilo se ve dvou tělocvičnách a Round v jedné třídě. Spali jsme ve třídách, pochutnávali si na dobrůtkách ve „školním“ bufetu.

V Praze bylo blaze a v Bellově ZŠ obzvláště.


Dancing Carps – Třeboň 23. – 25. března 2007

Tančilo se na zámku. Hala 1 byla v sále, který se užívá i pro slavnostní příležitosti, jako je např. předávání maturitních vysvědčení – takže krása.

Hala 2 byla v 1. poschodí v nynějším internátě. V té byly parkety místo vosku posypány klouzkem, takže čím déle se tančilo, tím to více klouzalo. Poslední tance sobotního večera vypadaly spíše jakoby se tanečníci pohybovali na ledové ploše – zajímavý pohled.

Na celý víkend přijel Kája. Na sobotu Tomáš, Šárka, Monika a Miluška, Danka, Jana, Kamil a Nikola. Na neděli dorazila Bohunka a Jano.


Rainbow – 18. – 20. května 2007

Rok utekl jako voda a zase jsme vyrazili do Prahy na Rainbow, jako každý rok se tancovalo v základní škole v Petrovicích. Akci jsme si užili i bez účasti zahraničního callera, který onemocněl.

Mimo jiné – někteří jsme zvládli výstavu lidských těl. Danka si z Prahy přivezla krásné taneční šaty a boty.


Brandlín – 18. – 26. srpna 2007

Aneb kterak jsme s rodinami „Plusali“ na jihu.

Jak jinak zakončit taneční sezónu než týdenním pobytem v úžasném prostředí s úžasnými lidmi. Kdo všechno tam byl? Prostě všichni. A to i s miminy, většími miminy, největšími miminy a také se psy. Téměř celý náš klub se koncem prázdnin sjel v Chatovém ráji nedaleko Telče.

Počasí bylo úžasné, i když meteorologové to předpovídali úplně jinak, a tak jsme si užívali všech letních radovánek. Koupali jsme se, houbařili jsme, rybařili jsme, jezdili na spoustu výletů (Jihlava, Telč, Slavonice, Landštejn) a uspořádali jsme odpoledne plné her pro naše nejmenší.

Jo a také jsme tančili. Každé dopoledne jsme se ve vlastním potu prokousávali Plusem. Tom jako správný coller se nám pokusil natlouct všechny figury do hlavy a opravdu se mu to podařilo. Plus se za asistence ostatních naučili – Danka, Kamil, Nikola, Janička, Aleš a trochu i Světlanka. Tak doufejme, že ho jen tak brzy nezapomenou 🙂

Týden utekl jako voda a my už jen vzpomínáme na … úzké chodbičky v podzemí Slavonic, na malebné náměstí v Telči, na úžasnou ZOO v Jihlavě, na krásné koupání v bazénku, na večery u ohně a společenských her, na třesoucí se nohy na lanech :-), na výhled z Landštejnské věže … zkrátka na léto (jo a na Tomíkovy kulinářské speciality).

Tak ať se nám krásně tancuje i v příštím roce a už teď můžeme vymýšlet, kam vyrazíme příště.